592D336X96R3S2T12H
MFR.Part #
592D336X96R3S2T12H
JLCPCB Part #
C1959759
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 33uF 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS