591D476X96R3D2T15H
MFR.Part #
591D476X96R3D2T15H
JLCPCB Part #
C1964490
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ 47uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS