T521X156M075ATE0357280
MFR.Part #
T521X156M075ATE0357280
JLCPCB Part #
C2159469
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 15uF 75V 75mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS