591D156X9025R8W15H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
591D156X9025R8W15H
JLCPCB Part #
C1970200
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 15uF 200mΩ 25V ±10% 2824 Tantalum Capacitors