ERC502K8000BHEB500
MFR.Part #
ERC502K8000BHEB500
JLCPCB Part #
C3383738
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS