591D107X9004R2T15H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
591D107X9004R2T15H
JLCPCB Part #
C1967292
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 100uF 110mΩ 4V ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS