591D106X0020D2T15H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
591D106X0020D2T15H
JLCPCB Part #
C1964626
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 270mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS