CK45-R3DD101KAGRA
MFR.Part #
CK45-R3DD101KAGRA
JLCPCB Part #
C5619585
Package
Plugin
Description
100pF 2kV 6mm 7.5mm ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS