564R30GAQ27
MFR.Part #
564R30GAQ27
JLCPCB Part #
C1640640
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
27pF 3kV 6.4mm 8.4mm ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS