564R2DF0Q82
MFR.Part #
564R2DF0Q82
JLCPCB Part #
C7188209
Package
Plugin
Description
2kV 6.4mm 7.4mm 82pF ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS