564R20TSD18
MFR.Part #
564R20TSD18
JLCPCB Part #
C5532583
Package
Plugin
Description
1.8nF 11.7mm 2kV 6.4mm X7R ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS