562R10TSQ75
MFR.Part #
562R10TSQ75
JLCPCB Part #
C7188185
Package
Plugin
Description
1kV 6.4mm 6.4mm 75pF X5F ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS