TVA1160-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TVA1160-E3
JLCPCB Part #
C1605083
Package
Plugin,D7.9xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 17.45mm 7.92mm 插件,D7.9xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS