562R10TSD15
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
562R10TSD15
JLCPCB Part #
C5532513
Package
Plugin
Description
1.5nF 11.2mm 1kV 6.4mm X5F ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS