561R10TCUQ33
MFR.Part #
561R10TCUQ33
JLCPCB Part #
C1640481
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 33pF 6.4mm 7.4mm U2J ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS