53D351F200JL6
MFR.Part #
53D351F200JL6
JLCPCB Part #
C1612015
Package
Plugin,D25.7xL54.4mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1A@120Hz 200V 350uF 499mΩ@120Hz 54.4mm 插件,D25.7xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded