53D652G010JJ6
MFR.Part #
53D652G010JJ6
JLCPCB Part #
C1612710
Package
Plugin,D25.7xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 41.7mm 6500uF 插件,D25.7xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded