53D322G035HJ6
MFR.Part #
53D322G035HJ6
JLCPCB Part #
C3308272
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.09A@120Hz 3200uF 35V 77mΩ@120Hz 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded