53D203G025KT6
MFR.Part #
53D203G025KT6
JLCPCB Part #
C1498851
Package
Plugin,D28.8xL92.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 20000uF 25V 92.5mm 插件,D28.8xL92.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded