500D474M350BA2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D474M350BA2T
JLCPCB Part #
C1601154
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-20℃~+85℃ 13mm 2000hrs@85℃ 350V 470nF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded