CRCW040233R0JNTE
MFR.Part #
CRCW040233R0JNTE
JLCPCB Part #
C4149111
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount