500D126M250DF2A
MFR.Part #
500D126M250DF2A
JLCPCB Part #
C1498517
Package
Plugin,D9.5xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 12uF 2000hrs@85℃ 250V 32mm 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded