440LS10UG-R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
440LS10UG-R
JLCPCB Part #
C3286627
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-30℃~+125℃ 10nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=9.5mm Safety Capacitors ROHS