440LD47AD-R
MFR.Part #
440LD47AD-R
JLCPCB Part #
C1644158
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-30℃~+125℃ 4.7nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=9.5mm Safety Capacitors ROHS