440LD68-R
MFR.Part #
440LD68-R
JLCPCB Part #
C1499140
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-30℃~+125℃ 6.8nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=9.5mm Safety Capacitors ROHS