3.0C120CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C120CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035122
Description
-55℃~+175℃ 120A@8/20us 120V 147V 1uA 250V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS