39D238F050JT6
MFR.Part #
39D238F050JT6
JLCPCB Part #
C1614488
Package
Plugin,D25.7xL92.5mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 2300uF 500hrs@85℃ 50V 92.5mm 插件,D25.7xL92.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded