36DY562F050AA2A
MFR.Part #
36DY562F050AA2A
JLCPCB Part #
C1614186
Package
Bolt,D36.9xL57.2mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 36.9mm 40mΩ@120Hz 5.25A@120Hz 50V 5600uF 57.2mm 螺栓,D36.9xL57.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS