36DY122F400BD2P
MFR.Part #
36DY122F400BD2P
JLCPCB Part #
C1616195
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 120.7mm 1200uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 400V 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS