36DE632G040AN2A
MFR.Part #
36DE632G040AN2A
JLCPCB Part #
C1615729
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 12.7mm 40V 6300uF 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS