36DE382G040AN2A
MFR.Part #
36DE382G040AN2A
JLCPCB Part #
C3815817
Package
Bolt,D36.9xL44.5mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 1000hrs@85℃ 12.7mm 36.9mm 3800uF 40V 44.5mm 螺栓,D36.9xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS