36DE103G025AA2A
MFR.Part #
36DE103G025AA2A
JLCPCB Part #
C6386933
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 10000uF 12.7mm 25V 36.9mm Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS