36DE103G015AN2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
36DE103G015AN2A
JLCPCB Part #
C1614746
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 12.7mm 15V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS