B43760A4568M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43760A4568M
JLCPCB Part #
C1619867
Package
Plugin
Description
13.4A@100Hz 131.7mm 20mΩ@100Hz 31.7mm 350V 5600uF 6000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS