34D505D450FJ0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
34D505D450FJ0
JLCPCB Part #
C1617341
Package
Plugin,D15.9xL41.3mm
Description
-10%~+50% 41Ω 450V 5uF 93mA@120Hz 插件,D15.9xL41.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS