30LVSD22XY-R
MFR.Part #
30LVSD22XY-R
JLCPCB Part #
C3286588
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
-30℃~+125℃ 2.2nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=6.4mm Safety Capacitors ROHS