30D336M035BB2A
MFR.Part #
30D336M035BB2A
JLCPCB Part #
C3308086
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 17.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 35V 6.3mm 8.33Ω@120Hz 96mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded