500D157M6R3BB2A
MFR.Part #
500D157M6R3BB2A
JLCPCB Part #
C1600576
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 150uF 17.5mm 2000hrs@85℃ 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded