P0805E1003FBT
MFR.Part #
P0805E1003FBT
JLCPCB Part #
C3966256
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount