30D156M063BB2A
MFR.Part #
30D156M063BB2A
JLCPCB Part #
C1600412
Package
Plugin,D6.3xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 16.58Ω@120Hz 17.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 63V 68mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded