30D107G025DD2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
30D107G025DD2
JLCPCB Part #
C3308061
Package
Plugin,D9.5xL24mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 24mm 25V 9.5mm 插件,D9.5xL24mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded