293D685X9050D2TE3
MFR.Part #
293D685X9050D2TE3
JLCPCB Part #
C1952991
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 50V 6.8uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS