PTF6524K000BYBF
MFR.Part #
PTF6524K000BYBF
JLCPCB Part #
C3511627
Description
-55℃~+150℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors