293D476X0020E2TE3
MFR.Part #
293D476X0020E2TE3
JLCPCB Part #
C1955793
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 47uF 600mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS