293D337X9004E2TE3
MFR.Part #
293D337X9004E2TE3
JLCPCB Part #
C4978630
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 4V 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS