293D337X0004D2TE3
MFR.Part #
293D337X0004D2TE3
JLCPCB Part #
C1959693
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 4V 600mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS