MRS25000C6349FCT00
MFR.Part #
MRS25000C6349FCT00
JLCPCB Part #
C1382295
Description
-55℃~+155℃ 600mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS