1.5KE510A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE510A-E3/54
JLCPCB Part #
C1983881
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 2.15A@10/1000us 434V 535V 698V TVS Unidirectional DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)