1.5KE47A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE47A-E3/54
JLCPCB Part #
C1973322
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 23.1A@10/1000us 40.2V 49.4V 64.8V TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS