MBY58R071T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBY58R071T
JLCPCB Part #
C1492061
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 500mW 58.071Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS